Cursul GRATUIT “Inițiere în Antreprenoriat și Promovare Online” este organizat atît în mediu online și include următoarele module:
1. Inițiere în antreprenoriat;
2. Alfabetizare digitală;
3. Promovarea online a afacerii;
4. Aplicații utile și crearea unui website.
În acest context, invităm toate doamnele și domnișoarele, interesate în instruirile sus-menționate, să se înregistreze prin completarea formularului de participare, accesând link-ul: https://forms.gle/2eh6EqkiRF8kJeuo9
Dacă și TU ești interesată în dezvoltarea abilităților antreprenoriale? Dorești să-ți dezvolți competențele necesare în utilizarea instrumentelor digitale în scop de lansare a unei afaceri și de promovare și optimizare a acesteia? Atunci NOI te ajutăm!
Pentru mai multe informații, contactați-ne la:
Cursurile de instruire sunt organizate de Centrul CONTACT – Cahul, în cadrul proiectului Women’s Digital Center, organizat de Centrul de Informatii Universitare, cu suportul financiar integral al Fundației Orange Moldova.